tatrascaffe.com

O nás

Certifikovaná káva TATRAS CAFFE Výrobný proces začína dôkladným hľadaním najkvalitnejších odrôd surovej kávy vybraných s cieľom zabezpečiť najlepšiu kvalitu a znížiť nedokonalosti zŕn na minimum. Praženie zŕn je pomalé a starostlivé pre každú z jednotlivých odrôd, z ktorých sa skladajú rôzne zmesi; potom sa skontrolujú a individuálne ochutnajú ešte pred tým ako sa stanú súčasťou predávaných zmesí.

Certifikovsané balenie zaručuje maximálnu hygienu a dokonale uchováva arómy až do konečnej spotreby.

Zrnková káva 1000g vo vákuovom balení. 80%/20% je harmonická zmes Arabiky a Robusty charakteristická svojou čokoládovou chuťou. Táto káva má pre svoj pomer vyšší obsah kofeínu. Vyniká svojou lahodne jemnou a zároveň intenzívnou chuťou. Zmes GOLDEN BLEND je obľúbená všetkými, ktorí preferujú pravé talianske espresso s výraznú krémou a excelentne vyváženou chuťou. Prevažne využívaná v kaviarňach, reštauráciách, baroch, kanceláriach ale aj v domacnosti.

Talianska káva oblečená do slovenskej značky v čiernozlatom elegantnom prevední. Kávová zmes, ktorá má tie najlepšie vlastnosti z arabiky a robusty. TATRAS CAFFE sa vyznačuje nezameniteľnou vôňou arómou a krémovou penou, ktorá bola vyvinutá s cieľom uspokojiť rozmanité chute spotrebiteľov, pričom si stále zachováva profil vysokej kvality. Odrody zŕn pochádzajúce priamo z najlepších oblastí výroby na svete sú vyberané tak, aby sme dostali produkt, ktorý má vyváženú chuť.